Er det noen her som kjenner til navnet Kjetil Johansen (litt usikker på fornavnet og stavingen av etternavnet). Han tegner visstnok Spiderman nå, men har tidligere tegnet for Disney (ikke nødvendigvis Donald, så kanskje litt OT).
Det ser ut som om du er ny her. Om du vil kome i gong, trykk på ein av desse knappane!
Comments
ANDonym skreiv:
Staves det: Erik Larsen?
Øyvind Braaten skreiv:
Ja, jeg tror det...
Det står om Erik Larsen bl.a. her:
http://en.wikipedia.org/wiki/Erik_Larsen
Nei, det er ikke Erik Larsen. Han heter Johansen/Johannsen/Johanson og jeg er ganske sikker på at han heter Kjetil til fornavn.
Hm ... sikker på at du ikkje tenker på denne Kjetil Johansen?
http://www.budstikka.no/sec_kultur/article31866.ece
Han eg fekk opp då eg søkte etter Kjetil Johansen og Spider-Man ihvertfall ... Ikkje akkurat Spider-Man.
Den einaste forfattaren i INDUCKS som heiter noko liknande er Claus Kaas Johansen, som slutta å lage teikneseriar i 1973.
Hmmm... **Tror** ikke det noen av de. Han er rundt treveåra tror jeg, så han slutta nok ikke å lage tegneserier i 1973:-).
Jeg har prøvd å søke i Inducks og Google, men fant ingenting, derfor tenkte jeg kanskje at noen av dere kjente han eller visste hvem han var.